اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
مقام معظم رهبری: بخش اصلی جهاد اقتصادی مسئله تولید ملی است و اگر ما توانستیم تولیدات داخلی را رونق دهیم مسئله تورم و اشتغال حل خواهد شد .

برگزاری جشن  نیکوکاری در کمیته  امداد  منطقه ۱۶ به همت مرکز نیکوکاری  حامیان  اندیشه  رشاد

همزمان با فرارسیدن سال نو مرکز نیکوکاری حامیان اندیشه رشاد با مشارکت کمیته امداد منطقه ۱۶در روزچهاردهم اسفندماه جشن شوق دیداررابرگزارنمود . دراین جشن که تفاوتهای زیادی با سایر جشنها داشت جمعی از خیرین ونیکوکاران حامی به همراه خانواده هایشان به کمیته امدادمنطقه ۱۶آمده بودند تافرزندان معنوی خود را ببینند و آنچه در توان داشتند از گل و شیرینی و اسباب بازی و عیدی های دیگربرای تقدیم به فرزندانشان آورده بودند.
این جشن همه ساله جهت دیدار حامیان با فرزندان معنویشان با هماهنگی کمیته امداد برگزار می گردد . امسال برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم ازسوی مرکزنیکوکاری برنامه های متعددی پیش بینی شده بود: فضاسازی مناسب و تزیین محل برگزاری جشن از جمله این برنامه ها بود .در وسط سالن نیز سفره هفت سین بزرگی به مناسبت شروع سال نو چیده شده بود.ازبرنامه های دیگراین مراسم اجرای برنامه های هنری توسط گروه هنری کانون نابینایان بود اجرای موسیقی سنتی به همراه نواختن نی وسه تار توسط دو بانوی نابینا و گریم صورت بچه ها ی دعوت شده به جشن و اجرای نمایش شاد و موزیکال برای آنها ازبرنامه های جالب دراین مراسم بود .همچنین به دعوت ازمرکزنیکوکاری تعدادی از کارآفرینان دستاوردهای خود را جهت فروش درگوشه ایی ازسالن عرضه کرده بودند این مراسم ازساعت ۹صبح تا ۱۸ادامه داشت .
درپایان جشن صابری مدیر مرکز نیکوکاری از میهمانان تقدیر کرد و همراهی آنان را ستودنی توصیف نمود.مدیر مرکزنیکوکاری تمام تلاش خود را به کاربرد تادقیقه ها را تبدیل به زیباترین خاطره ها برای دعوت شدگان به جشن نماید.

DSC02488 DSC02420 DSC02536 DSC02461 DSC02520 DSC02550

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *