اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
مقام معظم رهبری: بخش اصلی جهاد اقتصادی مسئله تولید ملی است و اگر ما توانستیم تولیدات داخلی را رونق دهیم مسئله تورم و اشتغال حل خواهد شد .

بازدیدمدیر آموزش وپرورش منطقه ۱۶ تهران از مرکز نیکوکاری حامیان اندیشه رشاد

روز سه شنبه ۱۸آبان ماه عادل خالقی مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۶ تهران از مرکز نیکوکاری حامیان اندیشه رشاد بازدیدکرد.
دراین بازدید ابتدا خانم صابری مدیرعامل مرکز نیکوکاری حامیان اندیشه رشاد ضمن عرض خیرمقدم به تشریح فعالیتهای مرکز نیکوکاری درزمینه های مختلف اجتماعی و فرهنگی پرداختند.
وی عنوان کرد: متاسفانه شاهدیم که برخی از دانش آموزان بی بضاعت و بدسرپرست و بی سرپرست اقدام به ترک تحصیل می نمایند که در این راستا این مرکز تمام تلاش خود را بکار گرفته تابا تعاملات مختلف زمینه های لازم جهت ادامه تحصیل این دانش آموزان را فراهم آورد. همچنین توانمندسازی خانواده ها وایجاد اشتغال خصوصاً جهت زنان سرپرست خانواده از اولویت های فعالیت این مرکز می باشد
آقای خالقی نیز ضمن بازدید از بخش های مختلف مرکز نیکوکاری اظهار امیدواری کرد تا مسئولین اداره آموزش و پرورش بتوانند با استفاده از ظرفیتهای مراکز و موسسات فعال در منطقه و کمکهای آموزش و پرورش درجهت کاهش آسیبهای اجتماعی و رسیدگی بیشتر به خانواده های دانش آموزان همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.
درپایان مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۶ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل مرکزنیکوکاری تاکید کرد: باافزایش تعاملات و همکاریهای فی مابین درآینده شاهد کاهش بیسوادی وبسترسازی فکری و فرهنگی مناسب در منطقه و افزایش مساعدت به مددجویان خواهیم بود.

img_5827 img_5834 img_5839 img_5851

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *